Біомімікрія_онлайн-курс

Опубліковано admin на

Програма розвитку ООН в Україні, Інститут біомімікрії (США) та місцеві партнери оголосили в Україні конкурс для пошуку ідей, натхненних природними системами і організмами, що вирішують проблему відходів. Частиною цьогорічного конкурсу є безкоштовний короткий експериментальний онлайн-курс. Курс триватиме чотири тижні (у квітні 2021 р.) і включатиме вебінари з сесіями запитань та відповідей. 

Реєстрація на онлайн курс до 8 квітня за посиланням: http://bit.ly/3947Zqc
Докладніше про конкурс із пошуку інновацій від природи за логікою біомімікрії: https://bit.ly/Bio_mimicry

Що таке біомімікрія?
Біомімікрія описує процес вивчення та імітації стратегій, що спостерігаються в природі, для розв’язання проблем людства. По суті, природа вже знайшла рішення всіх викликів, з якими ми стикаємось.

Національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії
Biomimicry Global Design Challenge – це щорічний міжнародний конкурс серед студентських команд та спеціалістів, що має на меті вирішення глобальних викликів і досягнення Цілей сталого розвитку за допомогою рішень, натхненних природою.

Національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії – це національний відбірковий тур до міжнародного конкурсу Biomimicry Global Design Challenge. Його співорганізаторами є Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН і Інститут біомімікрії (США), у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України, бізнес-інкубатором Ukrainian Future Національного центру «Малої академії наук України», БО «БФ «Фонд захисту біорізноманіття України», ГО «Плато», ГО «Тарілка», Синхро Простір, Change Agency Responsible Future, а також за участі представників бізнесу, місцевої влади та університетів.

Тема цьогорічного конкурсу – #ДизайнБезВідходів! #DesignOutWaste!

Партнери конкурсу оголосять конкурсантам проблеми для розв’язання під час першого вебінару 9квітня, а 30 травня конкурсанти в прямому ефірі захищатимуть свої проєкти. Три обрані команди отримають наставництво та підтримку від Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН в Україні та її партнерів у підготовці проєкту та поданні його до Міжнародного конкурсу з біомімікрії. Трійка переможців Національного конкурсу з біомімікрії візьме участь у бізнес-інкубаторі Ukrainian Future – UF Startup Summer Intensive від Національного центру “Малої академії наук України”, а також матимуть можливість масштабувати свій винахід і знайти міжнародних партнерів в мережі 60 офісів Лабораторій інноваційного розвитку ПРООН. Відібрані на міжнародному рівні кандидати зможуть відвідати стартап-майданчик Інституту біомімікрії (США) за підтримки організаторів та за умови сприятливої епідеміологічної ситуації в Україні та США.
До участі в конкурсі запрошуються інженери, дизайнери, винахідники, студенти, а також усі, хтозацікавлений у розв’язанні проблем людства за допомогою рішень, підказаних природою. Взяти участь запрошуються як команди, так і окремі учасники. Щоб зареєструвати свою ідею та взяти участь у Національному відборі, потрібно заповнити анкету.

У разі виникнення будь-яких запитань, звертайтеся до acclab.ua@undp.org

Більше прикладів біомімікрії можна знайти тут:
https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/blog/2020/biomimicry-secrets.html
https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/blog/2020/biomimicry-and-covid-19-response.html
https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/blog/2020/wise-like-nature–five-industries-drawing-inspiration-from-natur.html

Категорії: Новини

Translate »