Обговорення результатів аналітичного дослідження

Опубліковано admin на

Обговорення результатів аналітичного дослідження щодо стану виконання судами рекомендацій за результатами опитування учасників судових проваджень

16 грудня відбувся вебінар “Обговорення результатів аналітичного дослідження щодо стану виконання судами рекомендацій за результатами опитування учасників судових проваджень” як завершальний етап реалізації проєкту USAID «Аналіз ефективності застосування методології карток громадянського звітування в судах».

За підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» проведене у 2019 році опитування за методологією КГЗ в судах, надало можливість з’ясувати що саме, на думку учасників судових проваджень, необхідно зробити для підвищення задоволеності громадян роботою суду.

Дослідження у рамках проєкту було спрямоване на проведення аналізу виконання рекомендацій, наданих громадськими організаціями судам щодо вдосконалення роботи судів.

За результатами проведеного дослідження, з метою поглиблення співпраці судів з організаціями громадянського суспільства, спрямовану на покращення якості надання судових послуг та зміцнення довіри громадян до судової влади, було запропоновано план дій з підвищення ефективності застосування методології карток громадського звітування в судах України.

Представниками судів було підтримано ініціативу проведення опитування за методологією КГЗ у співпраці з організаціями громадянського суспільства та подальшого моніторингу виконання судами рекомендацій.

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Категорії: Новини

Translate »