Проєкт: Термомодернізація та утеплення фасадів будівлі: шляхом навчання енергоефективності

Опубліковано admin на


Проєкт: Термомодернізація та утеплення фасадів будівлі: шляхом навчання енергоефективності був зосереджений на посиленні ролі неурядових організацій у просуванні енергоефективності та енергоефективних технологій.

У співпраці з органами державної влади, освітніми установами, організаціями громадянського суспільства та спеціалізованими підприємствами, енергоінноваційними центрами Громадською організацією “Міжнародна фундація розвитку” було розроблено навчальний курс з облаштування передових систем утеплення фасадів будинків та провели всеукраїнський конкурс на кращу систему утеплення фасадів будинків серед професійно-технічні навчальні заклади.

В результаті заходу на конкурсній основі було здійснено оцінювання та обрано кращий проєкт із улаштування системи утеплення фасадів будівель.

Учасники Конкурсу:

– Державний професійно-технічний навчальний заклад “Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти (м. Дніпро);
– Вище професійне училище № 22 (м. Сарни, Рівненська область);
– Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище будівництва» (м. Харків);
– Вище професійне училище №24 (м. Заставна, Чернівецька область);
– Державний професійно-технічний навчальний заклад “Чернігівський професійний будівельний ліцей” (м. Чернігів);
– фахівці підприємств – виробників матеріалів для фасадної теплоізоляції будівель.

Результати проєкту:

1. Налогодження діалогу між органами державної влади, освітніми установами, організаціями громадянського суспільства та спеціалізованими підприємствами, що матиме ефективний вплив на формування енергоефективної політики та підготовку фахівців у галузі енергоефективності та енергоефективних технологій.
2. Створення постійної навчальної бази для підготовки нових фахівців із використання енергоефективних технологій.
3. Обмін досвідом вирішення проблем енергоефективності та пошуку оптимальних енергоефективних систем за участю провідних українських та міжнародних експертів.
4. Сприяння вдосконаленню систем теплової модернізації та утеплення фасадів будівлі та способів їх облаштування.
5. Використання навчального курсу для навчання широкого кола людей у ​​галузі енергоефективності та енергоефективних технологій.

Категорії: Новини

Translate »