«Всеукраїнський конкурс на кращий проєкт із улаштування системи утеплення фасадів будівель серед учнів закладів професійно-технічної освіти»

Опубліковано admin на

23 червня 2020 року о 10:00 розпочнеться Всеукраїнський конкурс на кращий проєкт із улаштування системи утеплення фасадів будівель серед учнів закладів професійно-технічної освіти.

Конкурс організовано Міжнародною фундацією розвитку за сприяння Міністерства освіти і науки України у рамках реалізації проєкту: «Термомодернізація та утеплення фасадів будівель: через навчання до енергоефективності», що здійснюється в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Для забезпечення реалізації конкурсу використовуватиметься програмне забезпечення Microsoft Teams (далі – MS Teams).

Для того, щоб приєднатись до конкурсу у MS Teams не потрібно бути членом організації (або навіть мати акаунт MS Teams), необхідно надіслати запит на електронну адресу, яка зазначена у кінці цього листа.

На комп’ютері/ноутбуці ви можете доєднатися через браузер (рекомендовано останні версії Microsoft Edge або Google Chrome).

На мобільних пристроях (Android та iOS) потрібно встановити додаток MS Teams.

Під час конкурсу просимо Вас про наступне:
– під час входу вказати своє ім’я та прізвище та за бажанням організацію;
– якщо конкурс дивляться декілька осіб з одного комп’ютеру, вказати їх
імена та організації в чаті після приєднання;
– вимкнути мікрофон, щоб добре чути спікерів.

Усі питання ви зможете озвучити в кінці заходу або написати в процесі, використовуючи опцію чату.

Запрошення-посилання ми вам направимо у відповідь на ваш запит з текстом “КОНКУРС_2306” на електронну адресу: in-fd@in-fd.com. Запити на участь приймаються до 15.00 22.06.2020 р.

Категорії: Новини

Translate »