Круглий стіл з питань маркетингу у соціальних мережах (SMM) для громадських організацій

Опубліковано admin на

Представники Міжнародной фундації розвитку 19 червня 2020 року прийняли участь у онлайн-круглому столі з питань маркетингу у соціальних мережах (SMM) для громадських організацій. Тема якого була: «Використання соціальних медіа як каналів для просування компаній та вирішення інших завдань».

Обговорювали теоретичні аспекти ефективного здійснення маркетингової діяльності, які дозволять прогресивно налаштованим компаніям успішно просувати громадські організації на вітчизняному та зарубіжному ринках за рахунок компетентного використання ресурсів соціальних медіа.

Були виведені перспективи подальших досліджень у цьому напрямку, які полягають у розробленні методів та показників розрахунку ефективності SMM, покращенні та вдосконаленні стратегій провадження такої діяльності.

Адже, здійснення ефективного SMM є важливим фактором успішного просування громадських організацій, що спрямоване на залучення все більшої кількості прихильників, розширення цільової аудиторії, розроблення, покращення та захист репутації громадських організацій.

Категорії: Новини

Translate »