Програма енергоефективності в Україні

Опубліковано admin на

Україна споживає у загальному балансі більше 60–70 % імпортних енергоресурсів, є однією з енергозалежних країн Європи. І цьому сприяє не тільки їх відсутність, а й неефективне використання, що загрожує національним інтересам та національній безпеці країни. Тому вирішення питань енергозбереження та енергоефективності є одним з першочергових в умовах енергетичної кризи в країні.

Саме тому, Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» розпочала роботу над Програмою енергоефективності в Україні.

Шляхом підвищення енергозбереження зміцнитися енергетична незалежність та зменшиться тягар підвищення цін на енергоносії для домогосподарств і державного бюджету.

Програма сприятиме послідовному досягненню цілей, а саме:

– реалізація заходів з енергозбереження та ефективного використання енергетичних ресурсів серед українців, що призводить до зменшення споживання енергії на рівні багатоквартирних будинків;
– збільшення доступу до інвестиційних можливостей для підвищення енергоефективності та залучення приватних інвестицій у заходи з енергоефективності у житловому секторі України. Сприяння створенню українськими банками спеціальних фінансових продуктів (кредитів), призначених для об’єднань співвласників багатоквартирного будинку;
– сприяння підвищенню якості енергоаудиту, здійснюваного українськими енергоаудиторами, що призведе до успішних звернень до програм ФЕЕ.

Результатом Програми буде доступність фінансової підтримки для відновлення енергоефективності в Україні.

Категорії: Новини

Translate »