Еко-челендж «Це не мое сміття, але моя планета»

Опубліковано admin на

Однією із головних екологічних проблем є забруднення Світового океану.

Світовий океан – величезна, але дуже тендітна система.

Розвиток цивілізації призвело до посилення забруднення Світового океану. Ситуація почала погіршуватися приблизно з середини ХХ століття, що було пов’язано з розвитком хімічної та нафтопереробної промисловості.

Сьогодні можна виділити головний типів забруднення – фізичне.
Сміття, а особливо пластик, який практично не розкладається, – величезна проблема для екології океанів. По поверхні Світового океану дрейфують мільйони тон пластикових відходів, причому, за оцінками експертів, 80% цього сміття потрапило в океан з суші і лише 20% було скинуто або змито з кораблів. Сміття завдає шкоди більш ніж 250 видів морських тварин і птахів і виділяє в воду токсичні речовини;

Цікавий факт є те, що викинутий в океан сміття формує справжнісінькі плавучі континенти, найвідоміший з яких – Тихоокеанське сміттєва пляма, яке можна розгледіти навіть з борту МКС. Це гігантське скупчення сміття на півночі Тихого океану. Площа плями, за найоптимістичнішими оцінками, становить не менше 700 тисяч квадратних кілометрів. На цьому плямі можна було б розмістити дві Німеччини.

Саме тому, ми закликаємо суспільство залучатися до таких еко-челенджів, як «Це не мое сміття, але моя планета» присвяченого до Всесвітнього дня охорони довкілля.

Слідкуйте за нами та не будьте байдужими!

Категорії: Новини

Translate »