Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень

Опубліковано admin на

Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень

19 лютого в інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, організована спільно Проєктом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» та Національною асоціацією адвокатів України, присвячена результатам впровадження курсу HELP з питань внутрішнього переміщення. Експерти та адвокати поділились успішною практикою щодо надання правової допомоги ВПО та досягненнями, отриманими завдяки проходженню курсу.

Курс HELP з питань внутрішнього переміщення розроблений для суддів, адвокатів та інших фахівців, які опікуються захистом прав ВПО та забезпечують їх реалізацію. Дистанційне навчання триває 8 тижнів і розпочинається з установчих семінарів, організованих за підтримки Проєкту спільно з національними партнерами, серед яких передовсім Національна школа суддів України, Національна асоціація адвокатів України, Координаційний центр надання правової допомоги, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, переміщені вищі заклади освіти та інші.

Директор директорату молоді, спорту та охорони здоров’я Кедик Вероніка Петрівна успішно пройшла курс HELP та отримала сертифікат Програми HELP Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень», виданий штаб-квартирою у Страсбурзі.

Категорії: Новини

Translate »