VII Міжнародний круглий стіл «ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ»

Опубліковано admin на

За результатами круглого столу вийшов збірник «ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ», який присвячено вивченню сучасного стану наукових розробок інформаційного забезпечення розслідування злочинів та їх впровадження в теорію і практику криміналістики, кримінального процесу, оперативно-розшукової діяльності та експертології з метою інформаційного забезпечення попередження, виявлення, розслідування та розкриття злочинів. Матеріали містять праці науковців з найактуальніших теоретичних і практичних проблем криміналістики, кримінального процесу, судової експертизи та оперативно-розшукової діяльності.

Збірник розрахований на аудиторію наукових працівників, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів, слухачів вищих юридичних навчальних закладів, а також юристів-практиків, які цікавляться проблемами криміналістики, кримінального процесу, судової експертизи та оперативно-розшукової діяльності.

Члени ГО Міжнародна фундація розвитку вже сьомий рік поспіль є активними учасниками досліджень та авторами наукових доповідей круглого столу.

Категорії: Новини

Translate »