eLife Innovation Sprint 2019

Опубліковано admin на

Сучасну систему наукових досліджень та публікації їх результатів складно назвати ефективною та швидкою. Саме тому науковці, розробники програмного забезпечення, дизайнери об’єднуються для удосконалення існуючих і створення нових інструментів й прототипів для відкритості науки і досліджень.

Участь в одному з таких заходів – eLife Innovation Sprint 2019 у м. Кембридж, Велика Британія – взяла директор директорату з міжнародного співробітництва, кандидат юридичних наук Надія Зубченко.

Пройшовши жорсткий попередній відбір, Nadiia Zubchenko отримала грант для відвідування eLife Innovation Sprint 2019 разом із більш, ніж 50 учасників з різних країн. Надія була єдиною представницею України на заході та отримала змогу представити новітн ідеї забезпечення академічної доброчесності.

Усі учасники були поділені на декілька груп за попередньо представленими проектами і протягом двох днів розробляли протипи інструментів для науковців, що у майбутньому покращать процес пошуку, опрацювання ресурсів та просування відкритого доступу. Надія Зубченко разом із дослідником з Університету Осло працювали над удосконаленням платформи для молодих науковців, яка має на меті інформування про грантові можливості, публікаційну активність, доброчесність та інші важливі аспекти наукового життя. Другого дня Надія працювала над опануванням можливостей чат-ботів для наукових процесів та створила прототип чат-бота для Facebook Messenger та Telegram, який за номером ISSN надає назву видання. У майбутньому планується доопрацювати чат-бот, щоб він міг надавати розширену інформацію про журнал – вихідні дані, веб-сайт, та дані про індексування.

 

Категорії: Новини

Translate »