Форум “Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства”

Опубліковано admin на

22 травня 2019 року за ініціативи коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ в Києві відбувся Форум “Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства”.

Форум проводився в рамках підготовки до третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference), яка відбудеться 2-4 липня 2019 року в Торонто (Канада) та збере ключових стейкхолдерів реформ: представників влади, бізнесу, громадськості та міжнародних партнерів України.

Зміна політичної влади в Україні формує нові виклики і можливості для проведення реформ в Україні. Як запобігти відкату реформ і продовжити якісні зміни? Чи готові влада, бізнес та громадськість до вироблення спільного порядку денного? Ці та інші питання представники громадянського суспільства, влади, бізнесу та міжнародні партнери обговорили під час двопанельної дискусії. А також визначили спільні пріоритети для продовження реформ в Україні незалежно від політичних змін у виборчий період.

22 травня відбулося заключне обговорення візійного документу “Принципи Торонто” (Ключові пріоритети проведення реформ в Україні) та 12 галузевих бріфів з різних сфер державної політики, підготовлених експертами громадянського суспільства. Ці документи будуть презентовані на Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) в Торонто.

До участі у Форумі були запрошені представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, команди новообраного Президента України Володимира Зеленського, громадських організацій і профільні експерти, представники регіональних коаліцій, міжнародних партнерів України.

 

Деталі: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=815482522171274&id=676694536050074

Категорії: Новини

Translate »