Навчання супервайзерів

Опубліковано admin на

Ця публікація була здійснена завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя.

13 березня 2019 року відбулося навчання супервайзерів у рамках проекту “Проведення опитування учасників судових проваджень з використанням карток громадянського звітування (КГЗ)”. Захід був спрямований на навчання представників судів Одеської та Миколаївської областей, які будуть здійснювати контроль за проведенням опитування, включав в себе загальний огляд методології опитування з використанням КГЗ, їх ознайомлення з метою дослідження та їхньої ролі у ньому в якості супервайзерів. В рамках заходу було проведено детальний огляд функціональних обов’язків супервайзера та підходів щодо контролю якості проведення опитування.
Завданнями заходу було:
❖ Загальний огляд методології опитування з використанням карток громадянського звітування (КГЗ);
❖ Ознайомлення представники судів, відповідальних за контроль при проведенні інтерв’ю, з інструментарієм опитування;
❖ Ознайомлення з підходами щодо перевірки якості проведення інтерв’ю.
Учасниками заходу були:
❖ Представники судів Одеської та Миколаївської областей;
❖ Експерт-соціолог;
❖ Представники громадської організації “Міжнародна фундація розвитку”.
Доповідачі: Яценко Микола, експерт-соціолог та Ізовіта Андрій, керівник проекту “Опитування учасників судових проваджень щодо їх задоволеності якістю функціонування судів Одеської та Миколаївської областей”.

Програма навчання супервайзерів

Категорії: Новини

Translate »