Директор Директорату з міжнародного співробітництва Надія Зубченко провела воркшоп в університеті м. Грац (Австрія)

Опубліковано admin на

Учасники конференції “Digitale Horizonte” (Karl-Franzens-Universität Graz, м. Грац, Австрія) брали участь у науково-практичних семінарах, зокрема у воркшопі Надії Зубченко “To be or not to be – that is the question: Fraudulent practices in scientific publishing” (Бути чи не бути: шахрайські практики в академічній видавничій діяльності) http://conference.ait.co.at/digbib/index.php/digbib2019/digbib2019/paper/view/162
Воркшоп складався з двох частин – теоретичної та практичної. У межах теоретичної частини учасники дізналися про способи шахрайств у видавничій діяльності, приклади шахрайських практик та деякі правові можливості вирішення проблеми шахрайських практик у академічній видавничій діяльності. Практична частина передбачала залучення присутніх до обговорення прикладів та висловлення їх думок стосовно юридичної кваліфікації порушень етики та доброчесності видавців.
Участь у цій конференції продиктована важливістю співпраці науковців та практиків, дотримання принципів академічної доброчесності та правових засад наукових досліджень, видавничої діяльності. ГО “МФР” у своїй діяльності намагається сприяти поширенню таких знань і підвищення юридичної грамотності., зокрема, і серед науковців.
Категорії: Новини

Translate »