Тренінг “Результативний громадянин”

Опубліковано admin на

Мета: розвиток властивостей громадянина на досягнення результатів на різних рівнях його життєдіяльності.

Концепція: в процесі життєдіяльності будь-який громадянин інстинктивно прагне успіху, тобто отримання позитивного результату від своїх дій. Таке прагнення з часом може бути активізоване чи навпаки, послаблене в залежності від групи факторів і чинників. Такі групи можуть мати як внутрішній так і зовнішній характер. Cучасному громадянину необхідно розуміти, виявляти та вчасно нейтралізувати негативні фактори та чинники (ризики). Тренінг спрямований на опанування технологією розвитку властивостей громадянина на досягнення результатів на різних рівнях його життєдіяльності, виявлення, допущення та уникнення ймовірних ризиків.

Програма: Модуль 1.  Діяльність громадянина в суспільстві: макро- і мікрорівні. Модуль 2.  Фактори та чинники, що впливають на результативність діяльності громадянина. Модуль 3. Оптимізація та інтеграція діяльності громадянина.

Методи навчання: комунікаційні, корекційні, психофізіодіагностичні, психотехнічні завдання, вправи та ігри.

Результати: 1. Ознайомлення з теоретичними засадами діяльності громадянина; 2. Засвоєння та опанування найбільш успішними вміннями і навичками; 3. Виявлення та розвиток властивостей, необхідних для досягнення конкретної мети; 4. Розробка схеми-плану досягнення окремої мети та діяльності на протязі трьох років.

Категорії: Тренінги

Translate »