«Все, що необхідно знати власникам малого бізнесу про фінанси, та свої права»

Тренінг покликаний забезпечити якісну підготовку всіх, хто розпочав свій бізнес, і тих, хто лише планує започатковувати власну справу, але не володіє юридичними тонкощами ведення бізнесу у сфері підприємницької діяльності.

У ході тренінгу учасники отримають теоретичні знання і практичні навички ведення малого бізнесу доступною мовою, без зайвої «юридичної термінології» .

Мета тренінгу: Продемонструвати як правильно вести бізнес справи, які проблеми можуть виникнути на шляху їх ведення і яким чином їх уникнути.

Учасники тренінгу ознайомляться з юридичними аспектами започаткування власної справи та веденням бізнесу; навичками роботи з персоналом і співпраці з бізнес партнерами та інше.  

Окрім цього, учасники отримають інформаційне забезпечення та консультаційну підтримку на етапі започаткування бізнесу та формування дієвої інфраструктури підтримки підприємництва (консультації, навчання, допомога у розробці бізнес-планів).

Хто може стати учасником:

До участі у заході запрошуються особи віком від 16, які відносяться до цільової групи проекту та бажають отримати необхідні знання та навички із розвитку власного бізнесу в сучасних умовах та обмінятись досвідом з колегами-підприємцями.

Категорії: Тренінги