Бізнес-тренінг із розвитку та просування малого бізнесу

Опубліковано admin на

«Все, що необхідно знати власникам малого бізнесу про фінанси, та свої права»

Тренінг покликаний забезпечити якісну підготовку всіх, хто розпочав свій бізнес, і тих, хто лише планує започатковувати власну справу, але не володіє юридичними тонкощами ведення бізнесу у сфері підприємницької діяльності.

У ході тренінгу учасники отримають теоретичні знання і практичні навички ведення малого бізнесу доступною мовою, без зайвої «юридичної термінології» .

Мета тренінгу: Продемонструвати як правильно вести бізнес справи, які проблеми можуть виникнути на шляху їх ведення і яким чином їх уникнути.

Учасники тренінгу ознайомляться з юридичними аспектами започаткування власної справи та веденням бізнесу; навичками роботи з персоналом і співпраці з бізнес партнерами та інше.

Окрім цього, учасники отримають інформаційне забезпечення та консультаційну підтримку на етапі започаткування бізнесу та формування дієвої інфраструктури підтримки підприємництва (консультації, навчання, допомога у розробці бізнес-планів).

Хто може стати учасником:

До участі у заході запрошуються особи віком від 16, які відносяться до цільової групи проекту та бажають отримати необхідні знання та навички із розвитку власного бізнесу в сучасних умовах та обмінятись досвідом з колегами-підприємцями.

Категорії: Тренінги

Translate »